PRIMĂRIA --> Impozite si taxe

Impozite si taxe- prezentare generala

Departamentul Impozite si Taxe Locale al comunei Baiut are atributii privind stabilirea, constatarea, controlul, urmarirea si încasarea impozitelor si taxelor locale, pe raza administrativ - teritoriala al comunei Baiut.

Modalitatile de informare puse la dispozitia contribuabililor sunt:
• informarea directa prin intermediul functionarilor publici care deservesc ghiseele pentru activitatea cu publicul, deschise la sediul institutiei noastre din Primaria Baiut
• prin pagina de internet, adresa este http://www.comunabaiut.ro/ari2_160-impozite_si_taxe.html

Imagini panoramice, comuna Baiut, judetul Maramures

Data creare: 09-10-2016 16:43:35